Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Kampy Bricks 4 Kidz® to półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Stanowią one kreatywny, mądry i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły, w czasie ferii lub wakacji letnich. Specjalnie opracowane modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.

KAMPY (PÓŁKOLONIE) LETNIE Z BRICKS4KIDZ I MATPLANETĄ!

Turnus Termin Temat Grupa wiekowa Cena
1 24-28 czerwca MINECRAFT 4-7 lat 649 PLN
1 24-28 czerwca MOVIE MAKING HARRY POTTER 7-10 lat 649 PLN
2 1-5 lipca EKSTREMALNA EKSPEDYCJA 4-7 lat 649 PLN
2 1-5 lipca MOVIE MAKING MINECRAFT 7-10 lat 649 PLN
3 8-12 lipca PRZYGODA Z LEGO 4-7 lat 649 PLN
3 8-12 lipca PROGRAMOWANIE Z MINECRAFT 9-12 lat 750 PLN
4 15-19 lipca BRICKS STORY 4-7 lat 649 PLN
4 15-19 lipca MOVIE MAKING STAR WARS 7-10 lat 649 PLN
5 5-9 sierpnia MIEJSCY INŻYNIEROWIE LEGO CITY 5-8 lat PROMOCJA do 25 lipca! – 649 599 PLN
5 5-9 sierpnia PROGRAMOWANIE KOMPUTEROWE 9-12 lat PROMOCJA do 25 lipca! – 750 699 PLN
6 19-23 sierpnia JURASSIC LAND 4-7 lat 649 PLN
6 19-23 sierpnia MOVIE MAKING NINJAGO 7-10 lat 649 PLN
7 26-30 sierpnia STAR WARS 4-7 lat 649 PLN
7 26-30 sierpnia SCRATCH I MINECRAFT 6-8 lat 750 PLN

Opis tematów

Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona’ a nawet Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków Lego ®.

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie Harry Potter.

W trakcie półkolonii przeniesiemy się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Każdy półkolonista zostanie przydzielony do jednego z domów, dostanie nowe imię i codziennie będzie zagłębiać się w tajniki magicznych przedmiotów, eliksirów, wróżbiarstwa oraz zaklęć.

Nie zabraknie ekscytujących misji w Turnieju Trójmagicznym i w rozgrywkach w Quidditchu.

Na młodych czarodziejów czekają tajemnicze zagadki, które będą musieli rozwiązać w Zakonie Feniksa.

A to wszystko oczywiście połączone z konstruowaniem magicznych modeli z klocków LEGO®.

Odwiedzimy wspólnie różne kontynenty!

Nasza ekstremalna ekspedycja będzie obejmować budowę bazy w Himalajach podczas wyprawy wysokogórskiej, zmagania z trzęsieniem ziemi, lawiną i tsunami, a żeby uratować nasz team będziemy musieli skonstruować pojazdy ratownicze.

Chcesz się wydostać z bezludnej wyspy?

Rozwiąż nasze zagadki i łamigłówki, a odnajdziesz drogę ratunku.

Każdy uczestnik wyprawy otrzyma mapę do zaznaczania postępów swojej ekspedycji.

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będą bohaterowie kultowej gry MINECRAFT.

Dołącz do bohaterów filmów LEGO® PRZYGODA Emmeta, Lucy, Witruwiusza i Unicorna, aby wspólnie z nimi wyzwolić krainę klocków spod władzy okrutnego Lorda Businessa.

Dzieciaki będą wykorzystywać swoje umiejętności budując modele ruchome, modele figurek 3D i kolorowe mozaiki. Pokochają te niesamowite modele oparte o kultową animację LEGO®. Bez względu na to, czy pojedziesz na wyprawę statkiem Metal Beard, czy dwupiętrową kanapą Emmeta, koniecznie przejdź do nas, gdzie budowanie zawsze jest niesamowite!

Idealny kamp dla dzieciaków, które są fanami filmów ‘LEGO PRZYGODA’ i ‘LEGO PRZYGODA 2’.

Grę Minecraft zna każde dziecko, już od najmłodszych lat! Podczas naszych zajęć pokażemy dzieciom jak można zmieniać zasady funkcjonowania gry, tworząc swoje własne przeszkody, elementy itp. Wykorzystamy w tym celu oprogramowanie Minecraft Education Edition. Dzieci spotkają się w sieci – współpraca czy rywalizacja – emocje gwarantowane!

Dołącz do filmowej przygody! Mali entuzjaści LEGO® wejdą w świat kultowych bohaterów animacji ToyStory, której IV część zawita do polskich kin już w lipcu. Buzz, Chudy i Jessie oraz ich przyjaciele: Rex, czy Państwo Bulwa z pewnością będą głównymi bohaterami budowanych modeli i zabawy. Każdy dzień będzie oferował coś nowego.

Przygotuj się na wyjątkowe budowanie i odkryj naszych LEGO® Transformersów. Będziesz budować modele, a później zmieniać je w coś zupełnie nowego! Te modele 2-w-1 to roboty, pojazdy i specjalne maszyny!

Rozpalimy w Tobie wewnętrznego inżyniera, bo wykorzystując swoją wyobraźnię będziesz także pracować nad czymś autorskim i bardzo wyjątkowym.

Czy może być lepsza pamiątka z wakacji niż autorski film poklatkowy nakręcony z przyjaciółmi w tematyce STAR WARS lub innej wybranej przez Was?

Na kampie dzieci krok-po-kroku poznają tajniki produkcji animacji poklatkowych, zbudują własny scenariusz, scenografię, zaanimują LEGO® postacie i dokonują montażu całości materiału produkując swój film. Wszystko za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze programu.

„Movie Making” to rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka organizacji czasu i miejsca pracy.

A to tylko część naszej półkolonii. Dodatkowo będziemy tworzyć budowle i postaci ze Star Wars oraz wykonywać specjalne łamigłówkowe misje rycerzy Jedi!

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będą bohaterowie kultowej serii Ninjago.

Bądźcie gotowi, aby walczyć z ciemną stroną mocy! Czeka nas tydzień pełen Gwiezdnych Wojen w wersji LEGO®!

Obudzimy w Tobie rycerza Jedi. Przed Tobą ważna misja, wykorzystując wyjątkowe umiejętności i odwagę.

Dołącz do Rady Jedi i wspomóż ich budując specjalne obiekty, pojazdy i urządzenia z klocków LEGO®. Wykorzystuj wszystkie możliwe materiały od zwykłych klocków, po mechanizmy z zębatkami, silniczki i przekładnie. Co będziemy budować? R2D2, BB-8, Yodę, Dartha Vadera, Księżniczkę Amidalę, X-wingi, myśliwce TIE, Sokół Millenium walczący z Gwiazdą Śmierci i wiele innych.

Wyobraźnia i kreatywność pozwolą nam zatopić się w wyjątkowym świecie bohaterów tego kultowego filmu.

Niech Moc będzie z Wami!

Programować może już nawet 6-latek! Podczas zajęć dzieci same tworzą gry komputerowe poznając przy tym podstawowe zasady budowania algorytmów i porozumiewania się z komputerem!

Przeżyją również emocjonującą przygodę w świecie Minecrafta!

Zapraszamy na wspólne budowanie MEGA–MIASTA!

A w tym mieście będzie szpital, posterunek policji, szkoła, plac zabaw, boisko, lotnisko i wiele innych obiektów. Nie zabraknie też mieszkańców i służb ratowniczych – policji, straży pożarnej, ambulansów, oczyszczania miasta.

Będziemy szlifować umiejętności inżynierskie i architektoniczne, a klocki LEGO® tylko nam w tym pomogą! A czy jest możliwe zbudowanie wieżowca wyższego niż nasze dzieciaki? Sprawdzimy to wspólnie!

Korzystając z ogólnodostępnych narzędzi, wspólnie poznamy cały proces powstawania gier – od projektowania przez programowanie aż do ich testowania i dystrybucji.

Efekt końcowy – własne, w pełni funkcjonalne gry komputerowe! Dodatkowo stworzymy aplikację na telefon i poznamy tajniki programowania w Minecraft!

Zniżki

 • * 10% zniżki na drugi tydzień kampów
 • * 10% zniżki na obydwoje dzieci przy zapisie drugiego dziecka

Jak to działa?

Każdy kamp przygotowany jest specjalnie dla konkretnej grupy wiekowej, ma inny motyw przewodni i przebiega według innego scenariusza. Proponujemy szeroki wybór interesujących tematów. Każde półkolonie to również inna struktura, opracowana w oparciu o sprawdzone elementy warsztatów „Buduję i wiem”, „Robotyka dla juniora”, „Młody Robotyk” oraz „Movie Making”

Tematyka naszych kampów:

 • Minecraft
 • Scratch
 • Harry Potter i Lego Tajemnica
 • Ekstremalna Ekspedycja
 • Przygoda z Lego
 • Bricks Story
 • Star Wars
 • Jurassic Land
 • Ninjago
 • Movie Making
Zapewniamy:

 • 5 dni świetnej zabawy edukacyjnej z klockami LEGO®,
 • opiekę wykwalifikowanych animatorów w godz. 8:00-17:30,
 • pełne wyżywienie – II śniadanie, obiad i podwieczorek;
 • codzienne aktywności na świeżym powietrzu,
 • prace plastyczne, konkursy;
 • wyjście do kina,
 • koszulkę oraz upominek Bricks4Kidz®,
 • dyplom Konstruktora LEGO®,
 • ubezpieczenie NNW.

Podczas półkolonii dzieci będą mogły kreatywnie spędzić czas na zabawie i edukacji poprzez budowanie z klocków LEGO®. W programie oprócz zajęć ze specjalnie przygotowanymi zestawami klocków oferujemy również zabawę na świeżym powietrzu i animacje tematyczne. Półkolonie na terenie Centrum Edukacyjnego KidzUp!

Wielkość grup: do 14 dzieci

Warunki rezerwacji

 •  W celu rezerwacji  miejsca należy wypełnić formularz i przesłać go na adres: kontakt@kidzup.pl
 • Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 PLN w ciągu 3 dni i przesłać potwierdzenie przelewu na ten sam adres e-mail; jeżeli w ciągu tego czasu nie otrzymamy wpłaty, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana;
 • Pozostała kwota jest płatna do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu;
 • Możliwa jest zmian daty turnusu w miarę wolnych miejsc;
 • Dane do przelewu:
  KidzStart Sp. z o.o., ul. Rydygiera 13B/U04, 01-793 Warszawa, NIP 5252793586
  Nr konta: 90 1050 1025 1000 0090 8064 2508
  Istnieje również możliwość opłacenia kampu gotówką/kartą w naszym Centrum w godzinach otwarcia.

Galeria

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!    795 080 008