Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Kampy Bricks 4 Kidz® to półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Stanowią one kreatywny, mądry i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły, w czasie ferii lub wakacji letnich. Specjalnie opracowane modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.

KAMPY (PÓŁKOLONIE) LETNIE Z BRICKS4KIDZ I MATPLANETĄ!

Turnus Termin Temat Grupa wiekowa Cena
1 24-28 czerwca MINECRAFT 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
1 24-28 czerwca MOVIE MAKING HARRY POTTER 7-10 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
2 1-5 lipca EKSTREMALNA EKSPEDYCJA 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
2 1-5 lipca MOVIE MAKING MINECRAFT 7-10 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
3 8-12 lipca PRZYGODA Z LEGO 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
3 8-12 lipca PROGRAMOWANIE Z MINECRAFT 9-12 lat Promocja do 31 maja! 699 650 PLN
4 15-19 lipca LEGO / TOY STORY 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
4 15-19 lipca MOVIE MAKING STAR WARS 7-10 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
5 19-23 sierpnia JURASSIC LAND 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
5 19-23 sierpnia MOVIE MAKING NINJAGO 7-10 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
6 26-30 sierpnia STAR WARS 4-7 lat Promocja do 31 maja! 599 650 PLN
6 26-30 sierpnia SCRATCH I MINECRAFT 6-8 lat Promocja do 31 maja! 699 650 PLN

Opis tematów

Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona’ a nawet Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry.

Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków Lego ®.

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będzie Harry Potter.

W trakcie półkolonii przeniesiemy się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Każdy półkolonista zostanie przydzielony do jednego z domów, dostanie nowe imię i codziennie będzie zagłębiać się w tajniki magicznych przedmiotów, eliksirów, wróżbiarstwa oraz zaklęć.

Nie zabraknie ekscytujących misji w Turnieju Trójmagicznym i w rozgrywkach w Quidditchu.

Na młodych czarodziejów czekają tajemnicze zagadki, które będą musieli rozwiązać w Zakonie Feniksa.

A to wszystko oczywiście połączone z konstruowaniem magicznych modeli z klocków LEGO®.

Odwiedzimy wspólnie różne kontynenty!

Nasza ekstremalna ekspedycja będzie obejmować budowę bazy w Himalajach podczas wyprawy wysokogórskiej, zmagania z trzęsieniem ziemi, lawiną i tsunami, a żeby uratować nasz team będziemy musieli skonstruować pojazdy ratownicze.

Chcesz się wydostać z bezludnej wyspy?

Rozwiąż nasze zagadki i łamigłówki, a odnajdziesz drogę ratunku.

Każdy uczestnik wyprawy otrzyma mapę do zaznaczania postępów swojej ekspedycji.

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będą bohaterowie kultowej gry MINECRAFT.

Grę Minecraft zna każde dziecko, już od najmłodszych lat! Podczas naszych zajęć pokażemy dzieciom jak można zmieniać zasady funkcjonowania gry, tworząc swoje własne przeszkody, elementy itp. Wykorzystamy w tym celu oprogramowanie Minecraft Education Edition. Dzieci spotkają się w sieci – współpraca czy rywalizacja – emocje gwarantowane!

Przygotuj się na wyjątkowe budowanie i odkryj naszych LEGO® Transformersów. Będziesz budować modele, a później zmieniać je w coś zupełnie nowego! Te modele 2-w-1 to roboty, pojazdy i specjalne maszyny!

Rozpalimy w Tobie wewnętrznego inżyniera, bo wykorzystując swoją wyobraźnię będziesz także pracować nad czymś autorskim i bardzo wyjątkowym.

Czy może być lepsza pamiątka z wakacji niż autorski film poklatkowy nakręcony z przyjaciółmi w tematyce STAR WARS lub innej wybranej przez Was?

Na kampie dzieci krok-po-kroku poznają tajniki produkcji animacji poklatkowych, zbudują własny scenariusz, scenografię, zaanimują LEGO® postacie i dokonują montażu całości materiału produkując swój film. Wszystko za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze programu.

„Movie Making” to rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka organizacji czasu i miejsca pracy.

A to tylko część naszej półkolonii. Dodatkowo będziemy tworzyć budowle i postaci ze Star Wars oraz wykonywać specjalne łamigłówkowe misje rycerzy Jedi!

Dzieci krok-po-kroku poznają tajniki przygotowania i produkcji animacji poklatkowych, budują swój własny scenariusz, scenografię, animują postacie, dokonują montażu całości materiału produkując swój własny film. Wszystko za pomocą prostego i intuicyjnego w obsłudze programu komputerowego.

„Movie making” to najlepszy sposób na rozwój kreatywnego myślenia, ale także nauka ważnych zachowań związanych z organizacją czasu i miejsca pracy.

Tematem przewodnim animacji będą bohaterowie kultowej serii Ninjago.

Bądźcie gotowi, aby walczyć z ciemną stroną mocy! Czeka nas tydzień pełen Gwiezdnych Wojen w wersji LEGO®!

Obudzimy w Tobie rycerza Jedi. Przed Tobą ważna misja, wykorzystując wyjątkowe umiejętności i odwagę.

Dołącz do Rady Jedi i wspomóż ich budując specjalne obiekty, pojazdy i urządzenia z klocków LEGO®. Wykorzystuj wszystkie możliwe materiały od zwykłych klocków, po mechanizmy z zębatkami, silniczki i przekładnie. Co będziemy budować? R2D2, BB-8, Yodę, Dartha Vadera, Księżniczkę Amidalę, X-wingi, myśliwce TIE, Sokół Millenium walczący z Gwiazdą Śmierci i wiele innych.

Wyobraźnia i kreatywność pozwolą nam zatopić się w wyjątkowym świecie bohaterów tego kultowego filmu.

Niech Moc będzie z Wami!

Programować może już nawet 6-latek! Podczas zajęć dzieci same tworzą gry komputerowe poznając przy tym podstawowe zasady budowania algorytmów i porozumiewania się z komputerem!

Przeżyją również emocjonującą przygodę w świecie Minecrafta!

Zniżki

 • * 10% zniżki na drugi tydzień kampów
 • * 10% zniżki na obydwoje dzieci przy zapisie drugiego dziecka

Jak to działa?

Każdy kamp przygotowany jest specjalnie dla konkretnej grupy wiekowej, ma inny motyw przewodni i przebiega według innego scenariusza. Proponujemy szeroki wybór interesujących tematów. Każde półkolonie to również inna struktura, opracowana w oparciu o sprawdzone elementy warsztatów „Buduję i wiem”, „Robotyka dla juniora”, „Młody Robotyk” oraz „Movie Making”

Tematyka naszych kampów:

 • Ninjago
 • Star Wars
 • Minecraft
 • Transformers
 • Spiderman i Avengers
 • Miejscy Inżynierowie
 • Harry Potter i Lego Tajemnica
 • Ekstremalna Ekspedycja
 • Movie Making
Zapewniamy:

 • opiekę w godzinach 8.00-17.30
 • wyżywienie: II śniadanie, obiad i podwieczorek
 • materiały dydaktyczne i sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem
 • gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu
 • wyjście do kina
 • okolicznościowy T-shirt, pamiątkowy dyplom oraz upominek od B4K®
 • ubezpieczenie NNW

Podczas półkolonii dzieci będą mogły kreatywnie spędzić czas na zabawie i edukacji poprzez budowanie z klocków LEGO®. W programie oprócz zajęć ze specjalnie przygotowanymi zestawami klocków oferujemy również zabawę na świeżym powietrzu i animacje tematyczne. Półkolonie na terenie Centrum Edukacyjnego KidzUp!

Wielkość grup: do 14 dzieci

Warunki rezerwacji

 •  W celu rezerwacji  miejsca należy wypełnić formularz i przesłać go na adres: kontakt@kidzup.pl
 • Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 PLN w ciągu 3 dni i przesłać potwierdzenie przelewu na ten sam adres e-mail; jeżeli w ciągu tego czasu nie otrzymamy wpłaty, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana;
 • Pozostała kwota jest płatna do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu;
 • Możliwa jest zmian daty turnusu w miarę wolnych miejsc;
 • Dane do przelewu:
  Centrum Edukacyjne KidzUp! Joanna Sztajerwald, ul. Rydygiera 13B/U04, 01-793 Warszawa, NIP: 524-247-75-18
  Nr konta: 80 1050 1025 1000 0092 2500 1289
  istnieje również możliwość opłacenia kampu gotówką/kartą w naszym Centrum w godzinach otwarcia;

Galeria

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!    795 080 008